Tüm zamanlar UTC + 3 saat
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 1 ileti ] 
  Yazıcı görüntüsü

KÖRMÜ ZALİM NANKÖRMÜ ZALİM
Yazar Mesaj
UNREAD_POSTTarih: 03 Ağu 2010 17:14 
Çevrimdışı

Kayıt: 20 Tem 2009 17:32
İleti: 17
ALLAHU TEALANIN SELAMI RAHMETİ BEREKETİ FAZLU VE KEREMİ KEREM SAHİBİ KARDEŞLERİMİN ÜZERİNE OLSUN RASULULLAH EFENDİMİZİN ŞEFAATI DİNİNE YOLUNA ERKANINA SAHİB ÇIKANLARIN VE EHLİ BEYTE HÜRMET EDENLERİN ÜZERİNE OLSUN EVLİYAULLAHIN HİMMETİ VE DESTURU EDEB ERKAN YOL YORDAM BİLENLERİN ÜZERİNE OLSUN ….
ETTEKRARI AHSEN VELEVKANE YÜZSEKSEN BU CÜMLENİN TÜRKCESİNİ YAZMIYORUM MERAK EDEN ÖGRENSİN
ARKADAŞ BENİM KİMSE İLE SORUNUM YOK BEN BURADA Kİ YAZINIZ ÜZERİNE BİZZAT HACI MEVLÜD BABA HAZRETLERİNDEN KULAKLARIM LA DUYDUGUMU YAZDIM BİR YANLIŞ ANLAŞILMAYA MEYDAN VERMEMEK İÇİN TEKRAR SÖYLÜYORUM HACI MEVLÜD BABA HAZRETLERİNDEN DUYDUGUM SÖZLERİ YAZDIM ARADA İKİNCİ ÜÇÜNCÜ ŞAHISLAR YOK DİREK MUBAREGİN AGZINDAN DUYDUM VE BU SÖZLERİ DUYAN YÜZLERCE DERVİŞ VAR DİYORUM DAHA HALA YALANCILIKLA BENİ İTHAM EDİYORSUN BU NASIL BİR RAHATSIZLIK ANLAYAMADIM .
ALLAH İNDİNDE YAKANI TOPLARIM DİYORSUN BU SÖZÜN SAHİBİ MEVLÜD BABA ONUN YAKASINI TOPLA EGER ZERRE KADAR YALAN IM VARSA MEVLÜD BABA BENİM YAKAMI TOPLASIN ELHAMDÜLİLLAH YALANIM YOK..
SENİ BU KONUDA ALLAHU TEALAYA RASULULLAHA PİRİMİZE VE ŞEYHİM MEVLÜD BABAYA ŞİKAYET EDİYORUM . ŞAHİD OL YARAB ŞAHİD OL YARAB ŞAHİD OL YARAB.
SEN ZORLADIN BENİ BU NOKTAYA KALK BAKALIM BU ŞARTIN ALTINDAN HAYATIM DA İLK DEFA BÖYLE BİR YEMİNDE VE İLTİCADA BULUNUYORUM .
ŞİMDİ GELELİM ÖTEKİ MEVZUYA AMCASINDAN Bİ HABER DİYORSUN BANANE Bİ HABERSE SANANE SEN EHLİ BEYT ARASINDA HAKEMMİSİN YADA ALLAHU TELANIN ÖZEL GÖREVLENDİRİDİGİ BİR MEMURMUSUN ..
HACI MEVLÜD BABA HAYATTA İKEN KAYSERİDEN KAZIM VE ANKARADAN SURURİNİN TEŞVİK VE ZORLAMALARI İLE ŞEYHLİGİNİ İLAN EDEN TALİB EFENDİNDİ VE DAHA SONRA ONLARI HALİFE İLAN EDEN TALİB EFENDİ ONLARI HUZURUNDAN KOVAN TALİB EFENDİ TEKRAR HUZURUNA ALAN TALİB EFENDİ EVET BUNLARIN HEPSİ MEVLÜD BABAM HAYATTA İKEN OLDU..
NEBİLİYORSUNDA NELERDEN DEM VURUYORSUN SEN .
O DÖNEMLERDE MEVLÜD BABAMIN KAYSERİ HALİFESİ VAHAB EFENDİ ANKARA HALİFESİ ÖMER EFENDİ İDİ AYNI DÖNEMDE YETKİSİZ ŞEYH TALİB EFENDİ VE UYDURMA HALİFELER KAZIM VE SURURİ ÇIKTI ….
BAK KARDEŞİM BEN ŞEYH OLARAK MEVLÜD BABAM VE BAKİ BABAMDAN BAŞKA KİMSEYİ TANIMAM TEKRAR SÖYLÜYORUM HACI MEVLÜD BABAMIN AGZINDAN KULAKLARIMLA DUYDUGUM ŞEYE İNANIR İMAN EDERİM TÜM MEŞAYIHA KARŞI SAYGIM VE HÜRMETİM SONSUZ TÜM EHLİ BEYTE KARŞIDA HÜRMETİM SONSUZ FAKAT ŞEYHİM EFENDİM BAKİ BABAMDIR ….
SÖZLERİMİ BAKARA SURESİNDEN BİR AYETİ KERİME İLE SON VERMEK İSTİYORUM BU AYETİ KERİMEYİ İNŞALLAH KURANI KERİMDEN BULUR MEALİNİ OKURSUNUZ VE SIFATINIZ ÖGRENİRSİNİZ …. HALAKALLAHU BEŞER FİY SURETÜL BAKAR….


Sayfa başı
 Profile bak  
 

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 1 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
cron