www.errufai.com
http://errufai.com/forum/

YAD-I CEMİL
http://errufai.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=60
1 sayfadan 1. sayfa

Yazar:  YOKLUK KAPISI [ 26 Ekm 2009 22:20 ]
İleti başlığı:  YAD-I CEMİL

Selam,gayret ehlinin üzerine olsun.

Güzel sitemizle güzelleşen kıymetli üye kardeşlerim,ana sayfada da açıklandığı üzere mürşidimiz sultanımız Seyyid Hacı Mevlüt Baba-i Serdar Hazretlerinin,baki dostuna ebedi yürüyüşünün 15. yıl dönümü münasebetiyle yad-ı cemil programımız var inşaallahurahmanurrahim ve bu program sonunda duaları yapılmak üzere din kardeşlerimiz hatimler okumakta ve tevhidler çekmekteler,hasıl olan manadan nasiplenmek isteyen kardeşlerimiz cüz alabilir veya tevhid çekip sayısını aşağıdaki adrese bilgi verebilirler. 31 Ekim cumartesi saat 3'e kadar tüm veriler alınacaktır.Allah yürüyenler,yürütenler ve yürüyemeyip yürütemeyip ama yürüyenleri ve yürütenleri sevenelerden razı olsun.


Vesselam...

Yazar:  YOKLUK KAPISI [ 29 Ekm 2009 12:09 ]
İleti başlığı:  Re: YAD-I CEMİL

" ADEMİN MUŞTA İLE BAĞRIN EZERLER
AHESTE AHESTE RAHA DİZERLER
ELDEN ELE KABDAN KABA SÜZERLER
YOĞURURLAR SONRA İNSAN EDERLER "

Eklentiler:
GetAttachment.jpg [48.64 KiB]
401 defa indirildi

Yazar:  YOKLUK KAPISI [ 01 Kas 2009 13:34 ]
İleti başlığı:  Re: YAD-I CEMİL

Selam,kıymet ehline olsun.
kıymetli kardeşlerim zamanın kısıtlı olduğundan dolayı ve her yere ulaşamadığımız halde bir kaç gün içerisinde, 6 tane Kur'an-ı Kerim Hatm-i şerif okunmuş olup ve 267 bin tane tevhid çekilmiştir.cüz alıp okuyan ve tevhid çeken kardeşlerimizden allah razı olsun.Rabbimin rahmeti,Efendimizin (s.a.v.) şefaati,tüm Allah dostlarının ve özellikle Seyyid Hacı Mevlüt Baba-i Serdar Hazretlerinin himmeti üzerinize ve üzerimize vacip olsun inşaallahulmuktedir.

Vesselam.

Yazar:  YOKLUK KAPISI [ 04 Kas 2009 17:26 ]
İleti başlığı:  Re: YAD-I CEMİL

Selam,cümle ümmeti muhammed üzerine olsun.

Kıymetli kardeşlerimiz,güzide sitemizin sohbetler bölümündeki sesli ve görüntülü yayınları kaydetmeden direk açılım ile izlemek için (media player 11) programını 5 dk.lık bir süre içerisinde indirerek kolayca dinleyip ve izleyebilirsiniz inşaallahurahman.
Vesselam...

1 sayfadan 1. sayfa Tüm zamanlar UTC + 3 saat
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/