Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 7 ileti ] 
  Yazıcı görüntüsü

SEYYİD MEVLÜT BABA NIN MANEVİ MİRASI
Yazar Mesaj
UNREAD_POSTTarih: 26 Tem 2010 18:23 

ALLAHIN SELAMI RAHMETİ BEREKETİ FAZLI VE KEREMİ RASULUNUN ŞEFAATI NAZARI VE DUHULU EVLİYAULLAHIN PİRİMİZİN HİMMETİ KEREMATİ DESTURU ALLAH YOLUNDA SAHABE SADAKATİNDE OLANLARIN ÜZERİNE OLSUN ..
SEVGİLİ KARDEŞİM BENİM VE BENİM GİBİ YÜZLERCE ESKİ ÇOK SAYIDA DERVİŞİN ŞAHİD OLDUGU HACI MEVLÜD BABA HAZRETLERİNİN BU SÖZÜNDEN NEDEN BU KADAR RAHATSIZ OLDU BİLEMİYORUM
BENİM ACİZ BİR KUL OLARAK NE MEVLÜD BABAMI NEDE BAKİ BABAMI SAVUNMAYA GÜCÜM KUDRETİM YETER BİZLER ACİZ BİRER NEFER OLARAK SADECE EL EMRU FEVGAL EDEP DUSTURUNA BOYUN EGERİZ .
SEVGİLİ KARDEŞİM BELKİ BİLMİYORDUR DİNİMİZİN YALANA CEVAZ VERDİGİ DURUMLARI VE YALANIN NE KADAR İGRENÇ BİR HASTALIK OLDUGUNU RUHİ BİR SIKINTI OLDUGUNU İNSANI FELAKETE NASIL SÜRÜKLEDİĞİNİ DİLERİM ALLAHTAN BU RAHATSIZLIGI EN KISA ZAMANDA DÜZELİR VE YALANIN BİR ÜST BOYUTU OLAN İFTİRADAN VE GIYBETTEN KURTULUR ÇÜNKÜ BİR İNSANI YALANCILIKLA SUÇLAMAK
İFTİRADIR ZULDUR SENIN TALİB EFENDİYİ SEVİP SEVMEMEN BENİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ BENİMDE BAKİ BABAYI SEVMEM SENİ İLİGİLENDİRMEZ BENİM YAŞIM KIRK KARDEŞİM VE YAKLAŞIK YİRMİBEŞ YILDIR BU KAPIDAYIM GÖRMEDİGİM DUYMADIGIM HİÇİBİR SÖZÜ FİİLİ NE BURADA BEYAN EDERİM NEDE ŞAHİTLİK EDERİM YALANDAN VE YALANCILIKTAN ALLAHA SIGINIRIM SİZ NASIL DİN KARDEŞİNİZİ YALANCILIKLA İTHAM EDERSİNİZ HİÇMİ GÖNLÜNÜZ YÜREGİNİZ SIZLMADI AMCASINI TANIMAYAN NASIL ŞEYH OLUR DERSİN TARİKATIN TASAVVUFUN KAİDE VE KURALLARINI YENİDENMİ YAZIYORSUNUZ EL İNSAF KARDEŞİM EL İNSAF .............

Sayfa başı
 Profile bak  

EHLİBEYT EHLİMDİR ŞEYHİ PİRİMDİR
UNREAD_POSTTarih: 29 Tem 2010 12:07 
Kullanıcı avatarı

KARDEŞLER BAZI ŞEYLER GİZLİDİR AMA FARKLI SÖYLETİLER ÜZEREİNE BAZI GERÇEKLERİ AÇIKLIYORUM
BENİMDE SAHİT OLDUĞUM OLAY VE İŞİN ASLI ŞUDUR
MEVLÜT BABNIN VEFATININ ARDINDAN 40.GÜNÜNE H.AHMET BABA CAMİNE DÜZENLENEN MEVLDİ ŞERİFE BÜTÜN AİLE YAKINLARI KATILDI KURAN OKUNDU. AİLEMİZDEN TURAN BEY KONUŞMA YAPMAK ÜZERE MEVLÜT BABAIN CENAZESİNİ YIKAYAN VE SEYYİD OLAN A.GAFUR HOCA KONUŞSUN DEYİNCE BAKİ BABADA İTİRAZ EDERK BÜYÜK AMCAMIZ DURURKEN DIŞARDAN BİRİ NEDEN BİZİ ANLATSIN DİYEREK YERİNDEN KALKTIĞI GİBİ ASILI CÜBBEYİ ALARAK H.TALİP BABAYA GİYDİRDİ VE O ZAT DA KÜRSÜDE MEVLÜT BABA HAKKINDA BİLGİ VERDİ BİRKISIM İNSANLARDA CÜBBE H.TALİP BABAYA GİYDİRİLDİ DİYE ONU YAYADILAR OYSAKİ ÖYLE OLSA BİLE GİYDİREN KİM??? DAHA SONRASINDA BAKİ BABAYA GELEN İNSALARA BUYÜK AMCASINA HÜRMETEN O HAYATTA İKEN BENİM ÇIKMAM UYGUN OLMAZ DİYEREK GERİ DURU AMA ONUN VEFATINDAN SONRA MANEVİ BAYRAĞI,H.MEVLÜT BABANIN SAĞLIĞINDA BİRÇOK ORTAMDA SÖYLEDİĞİ: (BU DERGAHIN İSTİKBALİNE , "H AHMET BABA BENİ, BEN DE TORUNUM A.BAKİ Yİ YETİŞTİRDİM . ZİRA O BENİM HALİMLE HÂLLENDİ.") BEYANI ÜZERE BAKİ BABA ALMIŞTIR. BÖYLECE EMANET ASIL VASİYET OLANIN EHLİNE GEÇMİŞTİR. BEN BU OLAYA BİZZAT ŞAHİDİM VE İŞİN ASLI BUDUR.!!!

En son ERRUFAİ tarafından, 02 Oca 2012 17:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.

Sayfa başı
 Profile bak  

EHLİBEYT EHLİMDİR ŞEYHİ PİRİMDİR 1/
UNREAD_POSTTarih: 29 Tem 2010 13:03 

ALLAHU TEALANIN SELAMI TÜM İNANLARIN SAMİMİ VE SADIK OLANLARIN ÜZERİNE OLSUN AMİN .ALLAHÜMME AMİN.
SİZE SONKEZ CEVAP YAZIYORUM İSMİNİZ HERNE İSE ŞAHSINIZ KİMSE BU YAZIMI İNSAN GİBİ OKUYUN VE ANLAYIN..
1- SİZ BENİ TANIMADAN BENİM HAKKIMDA ELEŞTİRİ YAPAMAZSINIZ BEN NE PRİMİ YAPACAM Kİ BU KONUDAN PRİM YAPIYOR DİYORSUNUZ ALLAHA ŞÜKÜR MADDİ GÜCÜM YERİNDE MEMLEKETİMDE DE SEVİLEN SAYGIN BİR AİLENİN FERDİYİM İSLAMİ TAHSİLİMİ DÜNYANIN EN BÜYÜK EN ESKİ EN KIDEMLİ EN GEÇERLİ ÜNİVERSİTESİNDE YAPTIM ELHAMDÜLİLLAH MEVLAYA İMANIM TAM RASULUNE IMANIM TAM EHLİ BEYTE VE MEŞAYIHA İMANIM TAM ZATEN BEN BU RUH HALİMİ SÜREKLİ YAŞIYORUM YAŞMAYA ÇALIŞIYORUM BENİM NE YALAKALIGIM OLACAK KİME OLACAK . EDEBİNİZİ MUHAFAZA EDİNİZ . BENİM ALLAHU TEALADAN BAŞKA HİÇBİR KİMSEDEN BİR BEKLENTİM BİR ÇIKARIM OLMAZ OLAMAZ SİZE ÖYLE İNCE SIRLAR BEYAN EDERDİM FAKAT SİZ BUNA LAYIK DEGİLSİNİZ....!
2- KARŞINIZDAKİ İNSANIN MİSYONUNU KRETERLERİNİ VE KONUMUNU BİLMEDEN EDEB VE ADAB SINIRLARINI AŞMAYIN . NE MEVLÜD BABANIN NEDE BAKİ BABANIN NE SİZİN NEDE BENİM NEDE BİR BAŞKASININ SAVUNMASINA İHTİYACI VAR SADECE ACİZ BİÇARE OLAN MANEVİ HASTALARIN HELE HELE SİZİN GİBİ ACİL VAKALARIN O MUBAREKLERİN DUASINA VE HİMMETİNE İHTİYACI VAR.
3- BANA SAYGISCA YAZIMI OKUMADINIZ DİYORSUNUZ SİZ NE YAZDIGINIZ BİLMEDİGİNİZ İÇİN YAZINIZA VERİLEN CEVABI DAHİ ANLAMAMIŞSINIZ. TALİB EFENDİYİ BAKİ BABA MANEVİ YOLDA TANIMAK ZORUNDAMI ? ALLAH RASULUNUN AMCASI EBU CEHİLDİ EBU CEHİL TANIMALIMIYDI RASULULLAH HAŞA LÜTFEN DUYGULARINIZLA NEFSANİ APTALCA NE SORULAR SORUN NE CEVAPLAR VERİN NEDE FİKİR VERİN ( AKLEN ŞERİAT OLMADIGI GİBİ AKLENDE HAYALENDE TASAVVUF OLMAZ ) HEPSİNİN KAİDE VE KURALLARI VARDIR YÜCE KANUN KOYUCU BU KANUNLARI KOYMUŞTUR BİZE UYMAK DÜŞER.

Sayfa başı
 Profile bak  

EHLİBEYT EHLİMDİR ŞEYHİ PİRİMDİR /3
UNREAD_POSTTarih: 29 Tem 2010 13:17 

4- BANA DİYORSUNUZKİ İSBAT EDİN SİZE İSBAT 1988-1993 YILLARI ARASINDAKİ DERVİŞİN TAMAMI KAYSERİ ANKARA ERZURUM Kİ EN FAZLA DERVİŞ KAYSERİ VE ANKARADA İDİ BU TARİHLER ARASINDAKİ DERVİŞ TAMAMI BU OLAYA ŞAHİTTİR. BU MEMLEKETLERİN HALİFELERİ BAŞTA BU OLAYLARA ŞAHİTTİR MÜRACAT EDİN ÖGRENİN. TABİ SİZİN KURU KURUYA BAYRAGINI SALLADIGINIZ ZEVATI MUHTEREMLER O DÖNMELERDE DERGAHTA VE HİZMETTE AKTİF OLMADIKLARI İÇİN BU KONULARDAN UZAK HAYAL ALEMİNDE NEFSANİ FETVLARLA İNSANLARIN ŞUUR VE DENGELERİNİ BOZMANIN PLANLARININ YAPMAKTAYDILAR.
5- HORASANDA BULUNAN TALİB EFENDİNİN AKLINA GİREREK KAYSERİDE KAZIM EFENDİ VE ANKARADA SURURİ EFENDİ TALİB EFENDİNİN SIRF KENDİ ÇIKARLARI İÇİN ŞEYHLİGİNİ İLAN ETMEYE KALKTILAR NE ZAMANMI DAHA MEVLÜD BABA MUBAREK HAYATTA İKEN .
6- BEN ALLAH İÇİN BU DAVAYA İNANDIM VE ALLAH İÇİN HERZAMAN DOGRUYU DUYDUGUMU DİLE GETİRDİM DAHA SİZLERE ÇOK SIR DENECEK KONULARDAN BAHSETMEK İSTERİM FAKAT SİZLER BUNU KALDIRAMAZSINIZ BENİM HAKKIMDA ZAN YAPARAK GÜNAHKAR OLMANIZDAN KORKARIM.
MEVLÜD BABAMIN SÖZÜNÜ YAZIYORUM BU SÖZE ALLAH İNDİNDE YEMİN EDERİM VE ŞAHİTLİK EDERİM ..
TALİB BABADA YÜZ ALİMİN GÜCÜ BAKİDE YÜZ EVLİYANIN GÜCÜ VARDIR BEN HAYATTA İKEN BAKİ ORTAYA ÇIKAMAZ BENİM MANEVİ DERECEM YAKUB BABADAN ÜSTÜNDÜR OLMAZYA OLSAKİ YAKUP BABA DÜNYAYA GELSE BEN ŞEYHLİK YAPMAM YAKUP BABAYA BIRAKIRIM ....BENDENDEN SONRADA BU KAPIN IN SAHİBİ ABDÜLBAKİDİR.BU SÖZE ŞAHİTLİK EDERİM BUGUNDE YARINDA HERZAMAN HER YERDE .......

Sayfa başı
 Profile bak  

EHLİBEYT EHLİMDİR ŞEYHİ PİRİMDİR 5
UNREAD_POSTTarih: 29 Tem 2010 13:26 

ALLAH İÇİN BU YOL YÜZYILLARDIR İSLAMA HİZMET EDİYOR VATANA MİLLETE İHTİYAÇ DUYULAN HER YERDE HİZMET ETMİŞTİR ETMEYEDE İLİMLE İMANLA AMELLE DEVAM EDECEKTİR . BİZİM YOLUMUZ ŞERİATI MUHAMMEDİYEDİR ALLAH RASULU : BEN SİZE İKİ ŞEY BIRAKIYORUM BİRİSİ KURANI KERİM DİGERİ EHLİ BEYTİMDİR: BUYURUYOR KURANI KERİM ALLAHIN EMİR VE YASAKLARIDIR EHLİ BEYTTE O EMİR VE YASAKLARI YAŞAYAN UYGULAYAN ANLATAN MUBAREKLERDİR. HACI MEVLÜD BABAM AHMED RUFAİNİN EVLADI VE HALEFİDİR AHMED ERRUFAİ RASULULLAHIN EVLADI VE HALEFİDİR BAKİ BABADA MEVLÜD BABAMIN EVLADI VE HALEFİDİR BU EMİR ALLAHIN RASULUNUN PİRİMİN SULATANIM MEVLÜD BABAMIN EMRİDİR .
BEN BAKİ BABAMDAN GAYRISINA SADECE SEYYİDİ SAADAT OLDUGU İÇİN SAYGI DUYARIM GERİSİ BENİ BENİ İLGİLENDİRMEZ...... ALLAH TÜM İNANLARA YARDIMCI OLSUN

Sayfa başı
 Profile bak  

Re: EHLİBEYT EHLİMDİR ŞEYHİ PİRİMDİR 5
UNREAD_POSTTarih: 03 Ağu 2010 11:43 
Kullanıcı avatarı

İBRAHİM ÇİFTER yazdı:
ALLAH İÇİN BU YOL YÜZYILLARDIR İSLAMA HİZMET EDİYOR VATANA MİLLETE İHTİYAÇ DUYULAN HER YERDE HİZMET ETMİŞTİR ETMEYEDE İLİMLE İMANLA AMELLE DEVAM EDECEKTİR . BİZİM YOLUMUZ ŞERİATI MUHAMMEDİYEDİR ALLAH RASULU : BEN SİZE İKİ ŞEY BIRAKIYORUM BİRİSİ KURANI KERİM DİGERİ EHLİ BEYTİMDİR: BUYURUYOR KURANI KERİM ALLAHIN EMİR VE YASAKLARIDIR EHLİ BEYTTE O EMİR VE YASAKLARI YAŞAYAN UYGULAYAN ANLATAN MUBAREKLERDİR. HACI MEVLÜD BABAM AHMED RUFAİNİN EVLADI VE HALEFİDİR AHMED ERRUFAİ RASULULLAHIN EVLADI VE HALEFİDİR BAKİ BABADA MEVLÜD BABAMIN EVLADI VE HALEFİDİR BU EMİR ALLAHIN RASULUNUN PİRİMİN SULATANIM MEVLÜD BABAMIN EMRİDİR .
BEN BAKİ BABAMDAN GAYRISINA SADECE SEYYİDİ SAADAT OLDUGU İÇİN SAYGI DUYARIM GERİSİ BENİ BENİ İLGİLENDİRMEZ...... ALLAH TÜM İNANLARA YARDIMCI OLSUN

Evvel selamun aleyküm verahmetullahi ve berakatühü ..... Ey canlar candan daha canlar neyin tartışmasını yaparsınız sizlere şaşarım....

Tasavvufta her yiğit derviş kendi şeyhini üstün görmesi vacipdir amma çizmeyi aşmamak gerek canlar, o halife o postniş neyin kavgası canlar ahir zamanda şeytan tahtlara oturmuş deccal hüküm hazırlığında mehdi a.s. askeleri ile kılıç hazırlığındayken dikkat ederim herkez ben ben bender durun ya ... sakin olun ey canlar...
bakın mevlüd babayı kabul edersiniz deme... eyvallah acizane kulağındaki pamuğu bir çıkar bir hele oku insafla sonra cevap yaz... dur bi deyem dinle...

mevlüd babayı ta hocasının hocasına kadar silsileyi aliyye ile resulu zişana kadar s.a.v tanır bilir kabul edersin deme eyvallah...

şimdi erzurumda şeyh çok halife çokdur eyvallah... herkeze mubarek olsun.... bi hepsini tanırız ama şeyhdir değildir bunun tartışmasına girmek abes...

hele dur can anlatacağımı bir anlatayım hiddetlenme dinle... kaş yapayım derken göz çıkarma hele sakin ol...... yazıyorum bekle oku

şimdi burda hepiniz seyyidi rufai mensubu olduğumuzu iddia ederiz eyvallah peki neden birbirimize saldırırız deccal uşaklarını sevindiririz bu siteye dışardan gelenlere malzeme verir allah yerine şeytana deccale hizmet edersiniz hey dervişler... yok o ona biat etmiş o yok halife bu şeyh hey canlar hepiniz allah dersiniz deriz, siz böyle tepişirken sizleri mevlüd baba hacı ahmetbaba ya silsileyle resulullah o halkadan kopardı kovduysa bunu düşündünüzmü laf dediğiniz adamlar hepsi mevlüd baba der sizde dersiniz neyin tartışması allah aşkına uyanın bre bırakın gafleti ehli takva sufi bunu yaparsa başkası ne eder...

ikinci ba husus ey can derviş ehli beyte laf deme allahul alem 7.kat semadan aşağı tepe takla düşersin .... haklıda olsan haksızda olsan ses çıkarma unutma onlar seyyid bak haklı yada haksız demiyorum hey derviş SEYYİD hemde RUFAİ efendimin soyundan sen şimdi neyin davasını neyin savunmasını yaparsın insaf et düşün ve gel kim olursan ol yinede gel.... ne ömer efendiye ne zeki efendiye ne baki abime laf deme mevlüd babayı gören bir kere ya bir kere bırak onunla zikretmeyi sohbeti konuşmayı bir kere gören kabul eden kurtuluyor bunu sen diyorsun ben diyorum eeee. bune hiddet bune celal can kardeşim....

herkez sükut etsin ahir zamanda efendilerimize laf etmeyin hepsi başımızın tacı hepsi şeytana nefse savaş açmamızı cihatı tembih eder.. bizler bizlerde ahmaklar ordusu gibi deccalin şeytanın yapacağını kendimizemi yapacağız eee evet hadi de sen kimin müridi oldun kime hizmet edersin burda kimi rezil etmeye çalışır kimi vezir etmeye çalışırsın ey insan hadi de.....

şeytanı vezir allah dostlarını rezil etmeye çalışırız.... neyin davası deccalin davasını güderiz yalanmı dur yazma allah aşkına derviş oku oku oku İKRA 3 kez oku anlatılanları anla hadi hep beraber kimsek silsilemizde bunlardan birisi veya hepsi efendilerimiz değilme hadi canlar ALLAH BELNIZI KALDIRSIN... el ele yürek yüreğe sen zeki efendinin sen ömer efendinin sen celal efendinin sen baki efendinin kimin talebesisen aslın ne RUFAİ derviş hakka yürüyen hayde kimse yazmasın burda KARDEŞLİK bağı Tevbe KARDEŞLİĞİne hadi canlar birliğe ....

vesselam..........

فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

Sayfa başı
 Profile bak  

Re: EHLİBEYT EHLİMDİR ŞEYHİ PİRİMDİR
UNREAD_POSTTarih: 03 Ağu 2010 11:55 
Kullanıcı avatarı

Heycanlar cana can olan canlar kimin zürriyetindeniz kime bağlıyız el-hak ahir zaman her devirde herkez çıktı benim şuyum dedi menfaat meddi çıkarlarına koştu hepside hakkettiğini buldu bulmakta bize düşen kapı kapıcıdan bana ne heycan ben kapıdan içerdekilere bakarım sizde öyle hatmeye oturunca dersine oturunca kimden meded beklersin ey aciz derviş mevlüd babadan başlar sırayla ey derviş sırayla yukarı doğru çıkar meded dileniriz vuslat allahu t.a.lanın adetullahı gereği vasıta vesile ile bu kapı da bu zatlar varsa sen kime intizap edersen et ne farkeder ...

şimdi ben hiçbirinizi tanımıyorum kabul etmiyorum ama mevlüd babamı tanırım ona bağlanırım.... ha bu mübareklere gelince onlar benim baş tacım alayı neden onlar sevgilimi görmüş ASHAB kadar kıymetli hey derviş onlara laf sevgiliye laf olmazmı.... gel kardeş tevbeye gidelim ömer efendide baki babada zeki efendide bildiğim bilmediğim ne kadar onu sevenler varsa onların bastığı yer olalım o kapının köpeği olalım bırak güldürme kendini kafire verme dem bu ahir zamanda şeytana deccale uşakalra koz, ne yaptığını düşün binada tadilat değil temelden yıkarsın binayı dikkatli bak o binaya ne binası hey derviş kabe-i kökünden yıkarsın gel yapma yanlıştasın.....

Elele gönül gönüle rufailerle vuslata varalım ....

فَبِأَيِّ آلَاء رَبِّكُمَا تُكَذِّبَانِ Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni konu gönder Konuya cevap yaz  [ 7 ileti ] 

Tüm zamanlar UTC + 3 saat

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz